Mając na uwadze specyfikację branży oraz rosnące wymagania rynku firma ,,BETONIARNIA KACZMAREK” zdecydowała się wystartować w konkursie ,, EURO CERTYFIKAT – Wiarygodna Firma’’ w kategorii wiarygodności firmy oraz jakości produktu naszego wyrobu i usług ręczonych przez naszą firmę.

Ponieważ chcemy być dumni z naszych realizacji i wierzymy, że w ten sposób będziemy w stanie zapewnić sobie zaufanie i zadowolenie klientów i kontrahentów. Po pomyślnym przejściu trzystopniowej oceny, dokonywanej przez specjalistów z dziedziny prawa, zarządzania i księgowości firma ,, BETONIARNIA KACZMAREK’’ jako pierwsza i jedyna z branży producentów prefabrykatów betonowych zdobyła – EURO CERTYFIKAT. W 2011 roku firma Betoniarnia Kaczmarekodebrała, z rąk Prezesa Krajowego Rejestru Długów – Adama Łąckiego na Zamku Królewskim w Warszawie EuroCertyfikat, który jest prestiżowym, europejskim wyróżnieniem, przyznawanym podmiotom gospodarczym, szczególnie wyróżniającym się na tle konkurencji sprawną organizacją i zarządzaniem, doskonałą polityką rozwoju, spełnieniem surowych norm jakościowych oraz spełniającym najważniejsze wymagania i standardy Unii Europejskiej.

P.P.H.U. ,,BETONIARNIA KACZMAREK” s.c. to sprawdzony producent szerokiego asortymentu prefabrykatów betonowych oraz betonu. W naszej firmie proces technologiczny mający na celu wytworzenie masy betonowej i pozyskanie wysokiej jakości prefabrykatów zaczyna się od doboru i selekcji odpowiednich surowców. Dalszy ciąg procesu polegający na odpowiednim wibrowaniu i późniejszym dojrzewaniu betonu poprzez naparzanie. Etapy te sprawiają, że nasze ogrodzenia są odporne na warunki atmosferyczne i pozostają estetyczne przez wiele lat.

Beton w ,,Betoniarni Kaczmarek’’ wytwarzany jest zgodnie z recepturą opracowaną w LABORATORIUM BUDOWLANE CERT- LAB DAMIAN STACHOWSKI. Wytworzony przez węzły betoniarskie wyposażone w dozowniki, sterowane w zależności od oczekiwanych parametrów mieszanki. Dzięki temu jest możliwość dodania dokładnej ilości domieszek i plastyfikatorów, które polepszają parametry betonu, bez niebezpieczeństwa przesadzenia z ilością.

Mieszanka jest poddawana napowietrzaniu, dzięki czemu beton zmniejsza nasiąkliwość, co w rezultacie prowadzi do zwiększenia jego żywotności. Mieszanki napowietrzne są bardziej spoiste, pęcherzyki powietrza utrzymują cząstki stałe w zawieszeniu tak, że sedymentacja ulega zmniejszeniu, a woda nie oddziela się od betonu. Napowietrzenie może w znacznym stopniu ograniczyć segregację składników mieszanki podczas transportu i układania. Są to zjawiska bardzo korzystnie wpływające na istotną poprawę jakości i trwałości górnej warstwy betonu. Zastosowanie domieszek napowietrzających i plastyfikujących w betonach, przy odpowiednim zagęszczeniu (wibracji), pozwala wykonywać elementy trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz agresywnego środowiska.

W Betoniarni Kaczmarek istnieje Zakładowa Kontrola Produkcji która umożliwia sprawdzenie procesu produkcyjnego na każdym jego etapie.